Hlášení MR 25.5. - Nabídka zaměstnání Potraviny B+L Syrovice; KÁMEN Zbraslav, a.s.; Centr Group, a.s.

Potraviny B+L Syrovice přijmou brigádnici či brigádníka na období prázdnin, prodavačku či prodavače a pracovnici či pracovníka studené kuchyně na dlouhodobý hlavní pracovní poměr. Nástup je možný ihned. Veškeré informace na telefonu 777 809 229.

Společnost KÁMEN Zbraslav, a.s. hledá pro svoji provozovnu v Želešicích nové zaměstnance na pozice řidič nákladního automobilu/bagrista/strojník a strojník/svářeč. Společnost Centr Group, a.s. hledá pro průmyslový objekt v Pohořelicích bezpečnostního pracovníka na HPP.  Jedná se o 12-ti nebo 9-ti hodinové směny pro zajištění ostrahy na pozici recepce nebo vrátnice. Podrobnější informace viz přílohy.

pracovni-nabidka-centr-group.pdf 226.6 Kb
pracovni-nabidka-kamen-zbraslav.pdf 965.8 Kb