Hlášení MR 23.8. - Tenisové lekce v Bratčicích; Prodej masa

Paní Lenka Fialová, tenisová trenérka, nabízí lekce tenisu pro všechny výkonnostní úrovně a věkové kategorie. Tréninky budou probíhat na antukovém kurtu v místním sportovním areálu.  Cena je 350 Kč/hod. + cena kurtu.  Pro obyvatele Bratčic je kurt zdarma, pro ostatní je cena kurtu 100 Kč/hod. Pro informace volejte na telefonní číslo 777 017 456.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude každé úterý ve 13:40 hod. prodávat před budovou obecního úřadu čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

Ve čtvrtek 26. srpna v 9 hodin přijede pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi a bude za budovou obecního úřadu nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového a hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny.

lekce-tenisu.png 1092.1 Kb