Hlášení MR 16.3.2020

Informujeme občany, že vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření koronaviru je obecní úřad pro veřejnost až do odvolání uzavřen. Poplatky za odpady a psy je možné hradit bezhotovostně na účet 13426641/0100, jako var. symbol je třeba uvést číslo domu. V nezbytných případech volejte na tel. č. 734 247 454. Současně se do odvolání ruší provoz knihovny, hodiny sebeobrany, provoz v prostorách sportovního areálu a nebudou se konat mše v místním kostele.

MUDr. Kostková oznamuje svým pacientkám, že vzhledem k nařízením vlády se v gynekologické ambulanci odkládají preventivní prohlídky a kontroly a budou ošetřeny pouze akutní potíže na základě předchozí telefonické domluvy. Žádá pacientky objednané na kontroly nebo preventivní prohlídky, aby se telefonicky přeobjednaly. Tel. ambulance Rajhrad: 547 230 068, tel. ambulance Židlochovice 547 231 021, 547 231 022, tel. ambulance Těšany: 544 248 288.

MUDr. Josef Štork oznamuje svým pacientům, že do odvolání neprovádí pracovně preventivní prohlídky. Neschopenky a recepty odesílá elektronicky, akutní respirační infekty jsou řešeny telefonicky.

Ve středu 18. března v 8:40 přijede pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi a bude za budovou obecního úřadu nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny, prodávat bude také česká vejce.

V místním pivovaru je možný prodej PET lahví a sudového piva s sebou, a to v pracovní dny v době od 10 do 18:30 hod.