Hlášení MR 12.4.2021 - Drůbežárna Prace; D-MASO Blažovice; Prodej stromků a keřů; prodejní akce Zahradnictví u Ryšánů Ořechov

Zítra v 11:45 hod. přijede Drůbežárna Prace a bude prodávat kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová káčata, husokačeny, housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky v ceně 10 Kč/ks.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude každé úterý ve 13:30 hod. před budovou obecního úřadu prodávat čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

Firma JUKKA bude zítra v době od 14:30 do 15 hod. za budovou obecního úřadu prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oškeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč/kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže, rododendrony, azalky, stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod a jiné.

Zahradnictví u Ryšánů Syrovická 747/4 Ořechov u Brna Vás srdečně zve na prodejní akci „Jaro plné květů“, která se koná v době od 16. dubna do 31. května. Nabízí široký sortiment jarních květin pro výsadbu, skalničky, trvalky, okrasné keře a stromy, jehličnany, ovocné stromky, zelené koření aj. Otevřeno je denně od 8 do 18 hodin včetně víkendů a svátků.