Hlášení místního rozhlasu

Hlášení MR 1.10. - Sbírka Koláč pro hospic; Zelenina Juvita; Nabídka zaměstnání Nábytek Mikulík

Ve středu 6. října bude Oblastní charita Rajhrad organizovat tradiční sbírku Koláč pro hospic. Váš dobrovolný příspěvek pomůže rajhradskému hospici opatřit zdravotnické pomůcky a prostředky a dále potřebné vybavení pro lůžkový i mobilní hospic, díky kterému se pacienti cítí komfortně a v bezpečí. Za svoji štědrost se odměňte sladkým koláčem, který dostanete u přistaveného charitního vozu u kostela v čase 12:00–12:30. Oblastní charita Rajhrad děkuje za Vaši podporu. 

 

V pondělí 4. října v 10:30 hod. přijede Zelenina Juvita Uherský Brod a bude prodávat krouhané zelí, jablka na uskladnění v ceně 25 Kč/kg, brambory ze Znojma v ceně 12 Kč/kg, cibuli na uskladnění, český česnek, rajčata, okurky, papriku. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. V nabídce jsou také olejové svíčky v ceně 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění z Vysočiny a krouhané zelí na telefonním čísle 777 220 340.

 

Nábytek Mikulík Vranovice přijme brigádníky pro podzimní měsíce. Dále nabízí pracovní pozice na hlavní pracovní poměr v různých odvětvích firmy, jak pro zkušené lidi, tak pro absolventy.  Pro bližší informace kontaktujte paní Poláškovou na tel. čísle 608 746 080.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
kph-bratcice.pdf 496.5 Kb