Hlášení MR 9.10.2020 - Omezení úředních hodin; zrušení bohoslužeb

Obecní úřad upozorňuje občany, že na základě přijatých krizových opatření dochází k omezení úředních hodin pro veřejnost. S platností od pondělí 12. října budou úřední hodiny pro veřejnost pouze v pondělí od 13 do 18 hodin a ve středu od 7:30 do 12:30 hodin, mimo tento vymezený čas bude obecní úřad pro veřejnost uzavřen.

Omezení se týká také Svazku obcí Šatavsko a Městského úřadu Židlochovice. Kancelář svazku v Ledcích bude v provozu v pondělí od 9 do 14 hod. a ve středu od 15 do 19 hod. Úřední hodiny Městského úřadu Židlochovice budou v pondělí a ve středu vždy od 9 do 11 a od 14 do 17 hodin. V tomto vymezeném čase budou klienti obslouženi pouze po předchozí e-mailové či telefonické dohodě s určeným pracovníkem daného odboru.

V návaznosti na přijatá opatření se od příštího týdne nebudou konat mše v místním kostele.