Hlášení MR 5.2.2021 - Obnovení úředních hodin OÚ; Svoz komunál. odpadu; Prodej sušených a nakládaných potravin; Prodej ovoce a zeleniny

Obecní úřad oznamuje, že od pondělí 8. února budou obnoveny úřední hodiny, a to v pondělí od 13 do 18 hodin a ve středu od 7:30 do 12:30 hod. Nadále však žádáme občany, aby upřednostňovali písemný, elektronický či telefonický kontakt a omezili osobní návštěvy pouze na nezbytné případy.

V pondělí 8. února v ranních hodinách bude probíhat svoz komunálního odpadu. Další svoz pak bude vždy každé sudé pondělí.

Dnes ve 14 hodin přijede prodejce z jižních Čech a bude za budovou obecního úřadu prodávat zdravé přírodní potraviny domácí výroby. V nabídce budou sušené lesní borůvky, sušené meruňky, sušené švestky, sušený ananas, křížaly, pečené čaje, jablka v karamelu, sušené a nakládané houby, ořechy, nakládané sýry a utopenci. Prodejce nabízí také dárková balení.

Zítra, tj. v sobotu 6. února, v 8:30 hod. přijede soukromý prodejce a bude nabízet jablka rubín v ceně 19 Kč/kg, hrušky v ceně 24 Kč/kg, květák v ceně 24 Kč/kus, cibuli a brambory sadbové i konzumní v ceně 9 Kč/kg.