Hlášení MR 4.10.2021

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude každé úterý ve 13:30 hod. prodávat před budovou obecního úřadu čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

Ve čtvrtek 7. října v 9 hodin přijede pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi a bude za budovou obecního úřadu nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového a hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny.  Například: Králík celý 199 Kč/kg, hovězí přední s kostí 139 Kč/kg, krůtí horní stehno 129 Kč/kg, vepřová krkovice s kostí 109 Kč/kg, vepřová masitá žebra 89 Kč/kg, kuřecí křídla XXL 64 Kč/kg, kuřecí polévkové díly 21 Kč/kg, klobásy, škvarky, paštiky, masové rolády aj.

Nábytek Mikulík Vranovice přijme brigádníky pro podzimní měsíce. Dále nabízí pracovní pozice na hlavní pracovní poměr v různých odvětvích firmy, jak pro zkušené lidi, tak pro absolventy. Pro bližší informace kontaktujte paní Poláškovou na tel. čísle 608 746 080.