Hlášení MR 3.5. - Nabídka poradenství pro lidi s demencí a jejich rodiny; Nabídka zaměstnání Kollmorgen Modřice; Nabídka Kamenictví G.A.L.

Kontaktní místo České alzheimerovské společnosti v Brně zahájí ve středu 5. 5. 2021 v Komunitním centru Židlochovice poradenskou činnost. Společnost poskytuje pomoc a podporu lidem s demenci a jejich rodinám. Nabízí informační materiály, osobní a telefonické poradenství, vyšetření paměti pro osoby okolo 60 let věku a starší. Poradna bude poskytovat poradenství každou 1. středu v měsíci od 13:00 do 17:00 hod. Vyšetření je zdarma.

Společnosti Kollmorgen, výrobce elektromotorů se sídlem v Modřicích, přijme nové zaměstnance na pozice Výrobní operátor, Provozní elektrikář, Výstupní kontrolor, Materiálový vychystávač a další. Hledá spolehlivé lidi se zkušenostmi, ale i čerstvé absolventy. Více informací v přiloženém letáku.

Kamenictví G.A.L. přijímá objednávky na veškeré kamenické práce za výhodné ceny. Pro využití akční nabídky je nezbytné sjednat si přesný čas schůzky s kameníkem na tel. čísle 777 888 332. Nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, opravy a úpravy hrobů.

letak-kollmorgen-210x285-roztocteto-press.pdf 1671.9 Kb