Hlášení MR 26.4. - Prodej masa; Nabídka zaměstnání

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každé úterý ve 13:30 hod. před budovou obecního úřadu čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

Firma JULI Motorenwerk s.r.o. Moravany u Brna, výrobce elektromotorů pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku, hledá zaměstnance do výroby do třísměnného provozu na pozice operátor či operátorka pro víceosé obráběcí centrum a operátor či operátorka sériové výroby. Více informaci na webu obce v sekci hlášení MR. Více informací v příloze.

skm-c22721042614120.pdf 1305.2 Kb