Hlášení MR 14.1.2020

Obec Bratčice a ŘKF Bratčice děkují všem, kteří se rozhodli přispět do letošní Tříkrálové sbírky. Díky Vašim příspěvkům se v naší obci vybralo 30 047 Kč. Poděkování patří také organizátorům sbírky a koledníkům.

Paní Lucie Vodičková, akreditovaná lektorka power jógy, pořádá lekce pro začátečníky i pokročilé v malé tělocvičně základní školy Ořechov každé pondělí od 17,30 hodin, každý čtvrtek od 20 hodin cvičí v sokolovně v Syrovicích a cvičení probíhá i v dalších okolních obcích. Cena jedné hodiny je 130 Kč.  V sobotu 1. února od 8 hodin můžete v sokolovně v Rajhradě navštívit jógový workshop – více informací na webových stránkách obce.

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů budou v naší obci provádět revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kotlíkovou dotaci nabízí pomoc s vyřízením dotace pro rok 2020. Termín revizí a kontrol je v sobotu 25.1.2020.  Cena za kontrolu a čištění komínu či plynového kotle je 350 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.